kocaeli Düğün Fotoğrafçısı

Kışa Özel Yeni Paketimiz: “Winter Love” (Karda İçinizi Isıtacak Fotoğraflar İçin..)

Kışa Özel Yeni Paketimiz: “Winter Love”

Aşkınızla unutulmayacak bir kış fotoğrafı istemez misiniz?Biz istersiniz diye düşündük ve birbirini seven, aşıklara özel yeni paketimizi oluşturduk.Yerinizi ayırtmak için geç kalmayın ????

Bu Paketimizden Kimler Faydalanabilir?

“Winter Love” paketimiz birbirine aşık sevdicekler için oluşturulmuş bir pakettir.O yüzden nişan, düğün için olan çiftlerimiz dışında sadece sevgililer yararlanabilecektir.????

Evli çiftlerimiz de bu paketten yararlanabilir ????

Paket İçeriği Nedir?

Birinci Paket içeriğimizde 1 saat karda konsept çekimi, 20 adet fotoğrafın detaylı tonlama ve ps işlemi, bu 20 adet fotoğrafn 10×15 cm fotoğraf baskısı, ayrıca çekilen tüm fotoğrafların dijitallerinin teslimi yer alıyor.????

İkinci Paketimiz “Winter Love Plus” da ise; 2-3 saat karda konsept çekimi, 30×60 panoramik albüm, albüm içerisine 35 adet fotoğrafın detaylı ps işlemi ve çekilen tüm fotoğrafların dijitallerinin teslimi yer alıyor.????

Konseptiniz Nasıl Olmalı?

“Winter Love” paketimizin konseptlerinden en önemlisi gelinlik ve abiye tarzı kıyafetler olmaması!Sivil olarak sizi ve eşinizi tamamlayacak kıyafetler kombinleyip bohem tarzı yakalamak iyi olacaktır.Şapka, şal, çizme, vintage kaban mont giymeniz daha güzel .Renk seçiminiz kahverengi ve siyah olması sizi daha iyi gösterecektir.Konsepti bizimle iletişime geçerek birlikte kombileyebiliriz ????

Bunun yanında kahve kupası, odun ateşi güzel detaylar. ????

Paket Fiyatı Nedir?

Paketimiz tüm çiftlerimizin yararlanabilmesi için kısa bir süreliğine :

[pricingtable id=”2020″]